Notice: Undefined variable: icerik_data in /var/www/vhosts/bosphoruspartners.com/public_html/tema/kariyer.php on line 14

Careers

Ekibimize katılmak için başvuran adayların; yetenekli, azimli, potansiyeli yüksek, sorumluluk bilincine sahip, titiz ve özverili olmaları beklenmektedir. Hukuk bürosu olarak, hukuki bilgi birikimimize güvenerek fikirlerimizle hukukun gelişmesine katkıda bulunmakta, gerektiğinde yeni görüşler öne sürmekte, yeri geldiğinde ise yerleşmiş hukuki görüşlere dahi karşı koyarak yeni akademik fikirler üretmekteyiz. Bu nedenle, başarımızı korumak ve daha büyük başarılara ulaşabilmek adına meslek içi gelişime ve mentorluk faaliyetlerine önem vermekteyiz.

Başvurularımız, yeni mezun adaylar da dahil olmak üzere her seviyeden hukukçulara açıktır. Ekimize katılmak üzere başvururken, CV'nizde mevcut not ortalaması ve yıl sonunda beklediğiniz not ortalamasını eklemeyi unutmayınız. Bununla beraber daha önceden bir hukuk bürosunda çalışmış olan adayların geçmişteki deneyimlerini anlatması ve eğer ellerinde mevcutsa (özel bilgiler çıkarılarak) hukuki yazı örneklerini CV'leri ile birlikte paylaşmaları beklenmektedir. 

Stajyer avukat adaylarının başvurularını her yıl en geç 31 Mart'a kadar, yaz stayeri adaylarının ise başvurularını her yıl en geç 30 Nisan'a kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Büromuza yapılan başvuruların yoğun olması durumunda, daha erken başvurmuş olan adaylara öncelik verilmektedir. 

CV Upload

We Will Call You

Leave your phone number and we will call you!